Головна  →  Новини  →  29 травня 2020

У Києві облаштовано 41 зона відпочинку на території міських лісів

У Києві облаштовано 41 зона відпочинку на території міських лісів

На території трьох столичних лісопаркових господарств облаштовано 41 зону для відпочинку із необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для багаття, накриття від негоди).

Дані локації огороджені мінералізованими смугами, аби убезпечити від пожежі лісові насадження.

Який штраф?
Нагадуємо киянам та гостям міста, що розпалювати багаття у лісах і парках, окрім як у спеціально відведених зонах відпочинку, заборонено чинним законодавством. Так, з 17 квітня діє Закон № 556-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля відносно посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря і знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу". Закон, зокрема, посилює адміністративну відповідальність за порушення пожежної безпеки в лісі. Відповідні зміни внесені в статтю 77 КУпАП. Так, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою штраф для громадян від 1530 до 4590 грн і на посадових осіб - від 4590 до 15 300 грн. Раніше штраф для громадян складав від 85 до 255 грн, а для посадовців - до 850 грн. Тому закликаю всіх зберігати ліс, бо 32 тисячі гектарів міських лісів є важливою складовою екологічного балансу Києва.

Перелік зон відпочинку: http://bit.ly/2PQSfvJ.
Карта зон відпочинку: http://kievzelenbud.com/maps/zony-vidpochynku/.

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду рятувальники 

Управління з питань цивільного захисту КМДА

радять негайно телефонувати до служби порятунку 101, у випадку виявлення займання. Адже основне – це своєчасно ліквідувати пожежу ще на початковому етапі, коли вогонь не встиг розповсюдитись на більшу територію.
Відпочивайте невеликими групами, використовуйте антисептики!

Перейти до спискуВерсiя для друку