Освітня безбар'єрність
Освітня безбар’єрність — це створення рівних можливостей і вільного доступу до якісної освіти для всіх, незалежно від віку, стану здоров’я, місця проживання чи соціального статусу. Вона охоплює не лише шкільну чи вищу освіту, а й освіту протягом життя — здобуття нової професії, підвищення кваліфікації, розвиток додаткових навичок і компетенцій.
Інклюзивна освіта передбачає врахування особливих освітніх потреб кожної людини та формування таких умов у навчальних закладах, які дозволяють комфортно навчатися всім без винятку. Це включає адаптацію навчального середовища, модернізацію освітніх програм, підвищення педагогічної майстерності вчителів, створення інклюзивного простору та залучення дітей, молоді й дорослих до різних форм навчання.
У межах реалізації освітньої безбар’єрності комунальне підприємство «Київський міський Будинок природи» проводить виїзні еколого-просвітницькі заходи та інтерактивні лекції для школярів, студентів, педагогів та інших зацікавлених осіб. Такі заходи адаптовані під будь-яку аудиторію на доступні кожному мешканцю міста. Якщо ви хочете запросити фахівця з екологічної просвіти до вашого закладу, звертайтесь до Будинку природи за номером телефону: +38 (096)111 94 61.
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Ви можете подати звернення поштою, надіслати електронною поштою за допомогою мережі Інтернет, а також подати усне звернення телефоном.
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.
Надіслати запит можна:
-
Поштою/особисто – на адресу: 04080, Київ, вул. Турівська, 28, каб. 1 (на конверті вказати: «Інформаційний запит»).
-
Електронною поштою – [email protected]
Письмовий запит подається в довільній формі, проте має містити:
1) Ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) Підпис і дату.
Для спрощення процедури оформлення письмових запитів розроблено спеціальну форму для запиту.