Головна  →  Новини  →  9 грудня 2020

У Києві розвісили понад 800 годівничок у рамках акції «Нагодуй пташок взимку»

У Києві розвісили понад 800 годівничок у рамках акції «Нагодуй пташок взимку»
Сьогодні у Голосіївському парку стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів взимку». До акції долучився третій Президент України Віктор Ющенко, представники Управління екології та природних ресурсів КМДА, КП УЗН Голосіївського району, ініціатори екологічного проєкту «Озеленення України».
«Загалом у столичних парках, скверах, біля шкіл і садочків розташують більше 800 годівничок для птахів. Сьогодні в Голосіївському парку розміщено 100 годівничок. Акція організована Державним агентством лісових ресурсів. Освітні заклади ( школи та дитячі садки) отримали годівнички, щоб разом з дітьми почати підгодовувати пташок та прививати любов до навколишнього середовища.» - повідомив в.о. начальника Управління екології та природних ресурсів Олександр Савченко.
Фахівці комунальних лісопаркових господарств також долучилися до акції з виготовлення і розміщення годівничок у лісах Києва, так заплановано вивісити більше 30 годівничок в лісах КП ЛПГ «Конча-Заспа».
 
Рекомендації щодо підгодівлі зимуючих птахів:
Ніколи не годуйте птахів хлібом, смаженим насінням, солоними та копченими продуктами. Ці продукти дуже шкідливі для них, і можуть привести до їх загибелі.
Продуктів, які добре підходять для підгодівлі зимуючих птахів досить багато. Серед них - пшенична та кукурудзяна крупа, несмажене та несолоне насіння соняшника, просо, пшениця, перловка, квасоля, сочевиця, вівсянка, льон, горох, несмажений грецький горіх. Чимало птахів прилетять поласувати несолоним салом. Важливо відмітити щодо вигляду самих годівничок, вони не мають бути занадто яскравими – колір відлякуватиме птахів, краще утримуватись від розфарбовувань взагалі. Також вони не мають бути сильно закритими, оскільки в такого виду годівничок птахи просто не залітають
Перейти до спискуВерсiя для друку