Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2020

Створення другої частини скверу по вулиці Тверський тупик в Печерському районі

Створення другої частини скверу по вулиці Тверський тупик в Печерському районі

Нічого для громади без громади: саме за таким принципом буде працювати новий механізм громадської участі в Києві - участь жителів у плануванні публічних просторів міста, що розробляється проєктом Council of Europe: civil participation у партнерстві та співпраці з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА та КО "Київзеленбуд”.

з 08.10.2020 розпочинається пілотний проєкт залучення громадськості до планування громадського простору другої частини скверу за адресою: м. Київ, Печерський р-н, вул. Тверський тупик. 

Ділянка скверу розміщена в історичній місцевості з архітектурними пам‘ятками. 

Мета проєкту: розроблення механізмів залучення громадськості до процесу створення громадського простору на первинних етапах. 

Це дозволить громадськості долучитися до планування території на етапі формування завдання на проектування для майбутнього простору. 

Розпочинаємо з найпоширенішого інструменту участі - Консультації з громадськістю. Саме вони дозволяють побудувати різнобічний і продуктивний діалог між владою і громадою та дадуть основу для формування завдання на проектування скверу.

Етапи проведення консультацій: 

  • онлайн анкетування до 22.10.20

  • проведення фокус груп - до 22.10.2020

  • воркшоп із розробки концепції майбутнього скверу - 27.10.2020 (дата уточнюється)

  • презентація результатів консультацій - до 05.11.2020

Прохання до 22 жовтня заповнити анкету: «Створення другої частини скверу по вулиці Тверський тупик в Печерському районі». 

Нам важливо дізнатися яким ви бачите майбутній сквер. Залучайтесь і залучайте за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdk5CSD7PX2UZcQWQ_CAEPDbC2hFHi52gZwtCdQdhG-vpVhNg/viewform

 

Якщо у вас виникли запитання, пропозиції, ви можете звернутись до експерта проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні»  Богдана Бесчастна [email protected]

№08/231-1749/ПР 03.05.2019

Перейти до спискуВерсiя для друку