Головна  →  Новини  →  14 квітня 2020

Стартує Третє дослідження Індексу місцевої е-демократії

Центр розвитку інновацій розпочинає дослідження Індексу місцевої е-демократії у 22 обласних центрах та в містах Буча, Ірпінь, Кам’янське, Краматорськ, Маріуполь, Павлоград, Сєвєродонецьк і Слов’янськ. Нагадаємо, що і минулого року ми оцінювали ці 30 міст. Детальніше – https://cid.center/edemindex-2-0/.

Одним із найважливіших показників дослідження є оцінювання мешканцями інструментів е-демократії (е-звернень, е-петицій, громадського бюджету та е-консультацій). Це дозволить отримати достовірні дані та врахувати позицію мешканців міста під час визначення рейтингу місцевої е-демократії. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді.

Запрошуємо активних громадян у містах взяти участь у досліджені та: 

  • відповісти на кілька запитань про стан е-демократії у своєму місті – https://forms.gle/X8E7NCGK6oLEeTuk6;
  • та поділитися цією публікацією з друзями.

Пам’ятайте, чим більше активних мешканців візьмуть участь в опитуванні, тим якісніше будуть його результати!

Дослідження Індексу місцевої е-демократії – це волонтерський проект Центру розвитку інновацій. До співпраці запрошуються партнери з аналітичних центрів, місцевих громадських організацій/коаліцій та асоціацій ОМС.

До збору інформації вже долучилися: Асоціація міст УкраїниРеанімаційний Пакет Реформ – РПРІнститут Політичної Освіти – ІПОПрограма EGAPSocialBoostPAUCI FoundationАгенція міських ініціатив / АМІАсоціація учасницького розвитку громад, Коаліція ГО Рада Реформ Хмельниччини – РРХ, Коаліція ГО Запорізька Рада РеформКоаліція ГО “Тернопільський центр реформ”Коаліція “Рада Експертів”Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу (Луцьк),  ГО Взаємодія Плюс, #AcceleratorLab UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Київська міська рада, Корпус миру США в Україні, Наше місто – рідний дімTransparent cities/Прозорі міста,  Сумська міська рада, Громадська організація “Інститут волонтерства та громадської співпраці” (список партнерів оновлюється).

У разі виникнення запитання стосовно дослідження, прохання звертатися за електронною адресою e-index@cid.center.

Долучайтеся до змін!

#Все_буде_еДем!

Перейти до спискуВерсiя для друку