Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2018

Обмін досвідом з Сеульським столичним керівництвом

Обмін досвідом з Сеульським столичним керівництвом

Сьогодні, 3 жовтня відбулася зустріч представників та Управління екології та природних ресурсів КМДА та Національної асоціації планування інфраструктури в м. Сеул (NIPA)

Обмін досвідом та обговорення найважливіших викликів та питань в екологічній політиці міста - головна мета зустрічі.

Представники управління екології та природних ресурсів презентували напрацювання в галузі екологічних інновацій в місті, а саме впровадження систем моніторингу якості води та бактеріального дослідження поверхневих вод, плани стосовно створення автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря в столиці. Також були обговорені перспективи створення інформаційної системи індивідуального сповіщення жителів міста про стан атмосферного повітря.

"Дуже важливо співпрацювати і реалізовувати спільні ідеї - зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрей Малеваный - обговорення передового досвіду у створенні "розумної" інфраструктури в місті Сеулі допоможе у створенні нового типу інформаційних послуг задля покращення стану екології в місті."

Сеульське столичне керівництво та Київська міська державна адміністрація протягом останніх двох років співпрацювали в реалізації спільних проектів та заходів в областях, що мають відношення до обох міст. У 2017 році у Києві відбулася конференція організована в якій обидва міста презентували свої розумні міські амбіції та плани щодо збільшення використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) задля покращення надання державних послуг.

Перейти до спискуВерсiя для друку