Головна  →  Новини  →  17 березня 2020

Обмежувальні заходи задля попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19)

Обмежувальні заходи задля попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19)

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ознайомитись з яким можна за посиланням: https://bit.ly/2WjnxAE

До 3 квітня 2020 року обмежується доступ до адміністративної будівлі на вул. Турівська, 28, де функціонує Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Обмеження не стосуються працівників Управління та інших структурних підрозділів КМДА, керівників та працівників районних держадміністрацій, депутатів міської ради, працівників муніципальних підприємств, установ та організацій, які мають службове посвідчення та перепустки постійного характеру.

Скасований особистий прийом громадян.

УВАГА! Громадяни можуть реалізувати право на звернення до Управління екології та природних ресурсів КМДА, надіславши письмове звернення поштою на адресу: вул. Турівська, 28 , м.Київ, 04080 або на електронну адресу - ecodep@kmda.gov.ua

Проведення нарад, засідань тощо скорочено, за необхідності нарадчі заходи будуть проводитись в режимі телефонних або відеоконференцій за винятком виключних випадків, у таких випадках заходи проводитимуться за умови перебування у приміщенні, одночасно не більше 10 запрошених осіб.

 
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку