Головна  →  Новини  →  17 вересня 2019

"СТОП-АМБРОЗІЯ"

У Києві проводять комплекс заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буря`ну – амброзії полинолистої.

Під час цвітіння кожна амброзія утворює мільярди пилкових зерен, які потім переносяться на великі відстані, викликаючи у людини важке алергічне захворювання.
Районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень здійснюють ряд заходів по боротьбі з даною рослиною на балансових територіях. Це скошування, виривання з коренем та обробка території, де росте алерген, спеціальним препаратом «Стоп-амброзія».

✔️За твердженням фахівців КО «Київзеленбуд» найдієвишим способом боротьби з амброзією є виривання рослин з коренем. На великих площах проводять систематичне викошування. Найкраще викошувати амброзію безпосередньо перед початком цвітіння, коли суцвіття вже є, проте ще не розкрилися, тобто у період середина липня-початок серпня.
Виконання робіт з викошування балансових територій забезпечується шляхом планування черговості об'єктів, в межах виробничих ресурсів підприємства. Разом з тим, працівниками підприємства забезпечується постійне обстеження підпорядкованих територій на предмет виявлення вогнищ амброзії та забезпечення першочергової їх ліквідації. ❗️Також для знищення амброзії використовують препарат «Стоп-амброзія», виготовлений на основі природного мінералу Бішофіту. При потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та змушує її в’янути. Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Препарат можна використовувати у населених пунктах, оскільки він безпечний для людей та тварин

✔️Перелік територій, де здійсненні заходи боротьби з амброзією полинолистою в період з 12.08.2019 по 06.09.2019 :
https://docs.google.com/…/1QgLsb1aUIktL7C4Pyou3g72z75…/edit…

КО "Київзеленбуд"

Перейти до спискуВерсiя для друку