Головна  →  Новини  →  31 липня 2019

У Києві запустили систему масштабного роздільного збору сміття

У Києві запустили систему масштабного роздільного збору сміття

Яке саме скло та який пластик можна викидати у ці контейнери?
Суворих вимог щодо пластику і скла, які потрібно поміщати у контейнер, ми поки не висуваємо, оскільки розуміємо що сортування має стати звичкою у киян, а на це потрібен час. Суспільна значущість проекту полягає у тому, щоб спонукати населення поступово відмовлятися від застарілої практики поводження з відходами. З часом вимоги стануть більш конкретними, а поки що нагадуємо: 
▶️у контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.
▶️ у контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки (порожні!) та упаковку зі всіма цифрами на маркуванні, окрім 3 та 7; пакети з супермаркетів; плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку; одноразові стаканчики та контейнери. Дуже бажано задля економії місця попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки. Не можна викидати: пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.

❗️❗️❗️Якщо ви не можете визначити тип сміття - викидайте його у загальний контейнер.

Перейти до спискуВерсiя для друку