Головна  →  Новини  →  13 січня 2023

Запрошуємо на вебінар «Практики кругового управління стічними водами»

20 січня відбудеться вебінар «Практики кругового управління стічними водами» за участі провідних нідерландських експертів. Захід відбудеться за підтримки Посольства Нідерландів в Україні та за сприяння Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Досвід провідних країн у сфері управління водними ресурсами доводить – існує величезний потенціал у відновленні цінності зі стічних вод (тепло, електроенергія, поживні речовини і добрива), а також у повторному використанні фільтрованої води для непитних цілей. Зважаючи на виклики, які сьогодні постають перед сферою житлово-комунального господарства України, кругові практики можуть бути особливо актуальним та затребуваним в нашій країні.

Спікерами вебінару виступлять провідні нідерландські експерти з кругового управління стічними водами — Мерле де Кройк з TU Delft і Кун Матхайс з Waternet.

Мерле де Кройк – професорка екологічних технологій Делфтського технічного університету. Її вважають чудовою дослідницею і піонером із вражаючим досвідом у галузі екологічної інженерії. Мерле спеціалізується на процесах очищення стічних вод і анаеробного зброджування. Де Кройк отримала міжнародне визнання за свою попередню роботу над процесом очищення стічних вод Nereda. Ця технологія потребує на 25% менше енергії та на 75% менше місця для очищення побутових стічних вод за допомогою аеробної технології гранульованого мулу. Частково завдяки докторським дослідженням Мерле та її подальшим зусиллям технологія аеробного гранульованого мулу перетворилася на повнофункціональну екологічну технологію, яка розглядається як важлива інновація в галузі очищення стічних вод.

Кун Матхайс має ступінь магістра в галузі іригації та управління водними ресурсами Університету Вахенінхен. Він працює стратегічним радником із проектів кругової економіки у Waternet – одній із найбільших (і найвідоміших у світі) компаній управління водними ресурсами повного циклу в Нідерландах, яка надає послуги понад 1,3 мільйонам людей в Амстердамі та околицях. Протягом 12 років він розвиває міжнародні проекти Waternet, особливо в Західній Африці.

Для участі у події необхідно зареєструватися

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1296751524437237

Організатори вебінару: ГО «ReThink»

Робоча мова – англійська та українська (синхронний переклад).

Перейти до спискуВерсiя для друку