Головна  →  Новини  →  27 грудня 2018

5 днів до Нового року, а ви ще без ялинки? Головне, не вчиняйте протиправних дій!

5 днів до Нового року, а ви ще без ялинки? Головне, не вчиняйте протиправних дій!

Нагадуємо, що у парках та скверах напередодні святкових днів працівники районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень обробляють хвойні насадження спеціальними репілентами, попереджуючи їх викрадення. Спецрозчин на відкритому повітрі не завдає ніякого шкідливого впливу, але якщо таку ялинку (сосну) занести до приміщення речовина почне виділяти стійкий неприємний запах.

На території міських лісів організовано патрулювання мобільними групами працівників лісової охорони комунальних лісопаркових господарств та міського декоративного розсадника «Теремки» задля забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних порубок у передноворічний період 2019 року. Особливу увагу фахівці приділятимуть ділянкам цінних й інтродукованих хвойних порід, насадженням на території об’єктів природно-заповідного фонду, а також хвойним насадженням молодшого класу віку, включно з тими, що примикають до автодоріг, залізниць.

Будьте уважні при виборі зеленої красуні до Вашої оселі, перевіряйте наявність відповідного маркування, яке несе в собі загальні відомості постачальника хвойного дерева.

Перейти до спискуВерсiя для друку