Головна  →  Новини  →  23 вересня 2022

Відбулася зустріч команди Управління екології та природних ресурсів КМДА з представниками ГО та екоактивістами

Відбулася зустріч команди Управління екології та природних ресурсів КМДА з представниками ГО та екоактивістами

22 вересня у Київському міському Будинку природи відбулася зустріч команди Управління екології та природних ресурсів КМДА з представниками громадських організацій та екоактивістами, які працюють у сфері охорони довкілля та адаптації до змін клімату.

«До нас завітали понад 30-ть учасників, які працюють у різних напрямках – від захисту зелених зон до утилізації сміття та розвитку електротранспорту. Обговорили виклики, які постали перед Києвом, намітили спільні дії по їх вирішенню і домовилися продовжити роботу вже в індивідуальному порядку», – зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

На зустрічі, зокрема були присутні представники громадських організацій «ГР «Почайна», «Let's do it Ukraine», «Екодія», «Україна без сміття», «Пасажири Києва», «Озеро Качине», «Стардуб», «Екологічна ініціатива», «Центр сприяння реалізації енергоефективних та екологічних проектів», «Асоціація підприємств в сфері поводження з небезпечними відходами», «Екопарк Осокорки», «Київський еколого-культурний центр» та інших.

Більше фотографій з зустрічі доступні у ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Перейти до спискуВерсiя для друку