Головна  →  Новини  →  8 червня 2022

Киян запрошують проголосувати за найкращу квітково-патріотичну композицію

Киян запрошують проголосувати за найкращу квітково-патріотичну композицію

Управління екології та природних ресурсів КМДА спільно з КО «Київзеленбуд» запрошують киян взяти участь у голосуванні за найкращу квітково-патріотичну композицію, створену районними КП УЗН. Голосування триватиме до 21 червня включно, а оголошення переможців та офіційне нагородження відбудеться 22 червня.

Серед номінантів – майже 30 робіт, зокрема композиція у вигляді знаменитої марки з російським кораблем, квітник «Літак «Мрія», за основу якого взятий дитячий малюнок, а також робота із зображення матері, яка годує малюка в метро.

«Хотілося б подякувати абсолютно усім працівникам зеленого господарства міста Києва, які окрім виконання своїх щоденних обов’язків, знайшли час та можливість створити ці чудові композиції. Запрошуємо киян долучитися до голосування та допомогти визначити найбільш креативну роботу! Колектив-переможець отримає заохочувальний подарунок», – зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

«Загалом для створення патріотичних композицій було висаджено 320 тисяч квітів. Всі вони були вирощені у теплицях та оранжереях районних підприємств, що входять до КО «Київзеленбуд». Ми щороку вирощуємо квіти для прикрашання столиці. Цього року з них створили патріотичні композиції», – повідомив генеральний директор  КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Нагадаємо,одна з композицій – «Привид Києва», створена в Подільському районі столиці на вулиці Олени Теліги – потрапила до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша квітково-патріотична композиція».

Перейти до спискуВерсiя для друку