Головна  →  Новини  →  9 лютого 2022

Стало відомо, скільки новорічних дерев кияни віддали на переробку

Стало відомо, скільки новорічних дерев кияни віддали на переробку

Стало відомо, скільки новорічних дерев кияни віддали на переробку  

 Цього року в Києві майже вдвічі збільшили кількість пунктів прийому для утилізації ялинок. Впродовж січня на території районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень та у лісництві Дарницького лісопаркового господарства працювали 33 таких пункти. Кияни позитивно оцінили зміни, здавши на переробку значно більше новорічних дерев, ніж у минулому році.

«Загалом по всьому Києву ми прийняли 8,5 тисяч дерев – це майже на третину більше, ніж минулого року. Дякую киянам за активність і сподіваюся, що така позитивна динаміка збережеться і в році наступному», – зазначив начальник Управління екології  та природних ресурсів КМДА Олександр Возний під час візиту на один із пунктів утилізації в Дарницькому районі столиці.

 Новорічні дерева, які потрапляють до пунктів утилізації, переробляють на щепу. Вона в свою чергу додається до лунок вічнозелених рослин. Це дозволяє захистити ґрунт від промерзання взимку, зберегти водний баланс, а в теплу пору року захищає ґрунт від пересихання і перегріву.

 «Є безліч простих способів стати еко-героєм. Віддати новорічне дерево на переробку – один з них. Обов’язково долучайтеся наступного року», – закликав Олександр Возний. 

Перейти до спискуВерсiя для друку