Головна  →  Новини  →  31 серпня 2021

Продовжуємо оновлювати та створювати сучасні зони відпочинку у столиці!

Продовжуємо оновлювати та створювати сучасні зони відпочинку у столиці!

На Троєщині з'явилася нова зелена зона для відпочинку містян. Це парк, що знаходиться між вулицею Оноре де Бальзака та проспектом Володимира Маяковського.

Паркова зона містить в собі три окремих водойми, будівельні роботи також виконувались у три етапи (перший було завершено у 2018 році, у червні 2020 року було завершено другий етап, і сьогодні ми повідомляємо вам про завершення робіт зі створення нового місця для відпочинку киян).

Загальна площа парку становить 9,5848 гектарів, з яких 4,4 гектари - це площа будівництва третьої частини парку.

У зеленій зоні облаштовано пішоходні та велосипедні доріжки, встановлено системи освітлення з LED-світильниками та нові лави.

Також було оновлено зелені насадження парку: засіяно майже 4 гектари газону, висаджено 52 нових дерева та більше 100 кущів.

Для зрошення рослин влаштовано поливну систему протяжністю більше 7000 метрів.

На виконання міської програми «Безпечна столиця» встановлено систему відеоспостереження.

Особливу увагу  гостей нового простору для відпочинку привертає альтанка, яку оформлено у стилістиці кримськотатарської архітектури. Діаметр альтанки становить 6 метрів, а її висота - понад 7 метрів. Орнаменти та декоративні елементи були  розроблені заслуженим майстром народної творчості України, кримськотатарським художником-керамістом Рустемом Скибіним.

Перейти до спискуВерсiя для друку