Головна  →  Новини  →  5 лютого 2024

Продовження зустрічі з активістами у сфері зоозахисту відбудеться 7 лютого

У середу, 7 лютого, о 15:00 відбудеться продовження зустрічі з активістами у сфері зоозахисту, розпочатої 31 січня і перенесеної через тривалу повітряну тривогу в той день.

Участь у зустрічі візьмуть представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), депутати Київської міської ради, комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Порядок денний включатиме такі питання:
1. Вітальне слово.
2. Звіт директора комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Сабурова С.П. за IV квартал 2023 року.
3. Презентація Плану розвитку комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».
4. Стан виконання пропозицій звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки діяльності Комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», затвердженого рішенням Київської міської ради від 13.07.2023 № 6916/6957.
5. Звіт Опікунської ради при комунальному підприємстві «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за 2023 рік.
6. Різне.

Для участі в зустрічі потрібно до 13:00 06 лютого здійснити реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd28Y6Z63NNGpDdgPRuytimEiaAz1rHqly0t8UyKmaqk19-vQ/viewform?usp=sf_link 

Захід відбудеться в приміщенні КМДА за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Кількість учасників обмежена.

Перейти до спискуВерсiя для друку