Головна  →  Діяльність  →  Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди

Важлива інформація для суб'єктів господарювання, які мають намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами 

26.09.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ГРІН АПЕКС» для котельні, що розташована за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Є. Маланюка, 101, ж/б. 31

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» для АЗК за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Визволителів, 13.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди  для закладу громадського харчування McDonald’s № 41, що розташований за адресою: м. Київ, Деміївська площа, 1-3.

22.09.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди_Північне територіальне управління обслуговування мережі Приватного акціонерного товариства «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» ПС 330 кВ «Нивки»: 04111, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Стеценка, 1а.

15.09.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП УЗН Печерського району м. Києва за фактичною адресою вул. Залізничне шосе,61

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВСМК-ТРЕЙД» ( м. Київ, б-р Вацлава Гавела, 16)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МКФ-ТРЕЙД»  (м. Київ, вул. Віскозна, 3) 

14.09.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Деснянський р-н, вул. Шолом Алейхема, буд. 17)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Солом’янський р-н, вул. Федора Ернста, буд. 14)

Повідомлен)ня про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Оболонський р-н, пр-т Степана Бандери, буд. 16).

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Солом’янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 23 а).

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Дарницький р-н, вул. Соломії Крушельницької, буд. 4)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Святошинський р-н, вул. Сім’ї Сосніних, буд. 17)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Святошинський р-н, вул. Святошинська, буд. 4)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Деснянський р-н, вул. Марини Цвєтаєвої, буд. 18/7)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Святошинський р-н, пр-т Леся Курбаса, буд. 1 а)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Солом’янський р-н, б-р Вацлава Гавела, буд. 8, нежитл. буд.-вир. кор. №9 (літ. “М”)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Деснянський р-н, вул. Братиславська, буд. 52)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ”(м. Київ, Дарницький р-н, вул. Бориспільська, буд. 9, прим. 1,2)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Дарницький р-н, вул. Архітектора Вербицького, буд. 1)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Алматинська, буд. 2/1)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Академіка Заболотного, буд. 20 а)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Академіка Вільямса, буд. 14 б

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ДІСКАФ”, розташоване: м. Київ, Деснянський р-н, вул. Електротехнічна, буд. 47

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди для  приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго»  розташоване м. Київ, Шевченківський район вул. Симона Петлюри, 25 та 27.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди  ПрАТ “ДТЕК КИЇВCЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ”, розташоване: м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Стеценка, буд. 1-А.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди  ОСББ Десятинна 11 , розташована за адресою: Шевченківський район, вул. Десятина , 11

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ПАСІФІК ІНВЕСТ ГРУП"- Бізнес центр (м. Київ, Соломянський район, вул. Полковника Шутова, 9А

 

13.09.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "НОВУС УКРАЇНА"  (м. Київ, площа Дарницька, 1)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "Епіцентр К" № 10, розташованого за адресою: 04073, м. Київ, Оболонський район, просп Бандери Степана, буд. 36-А

09.09.2022

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди для ТОВ  "ГЛОБАЛЬНА РЕСТОРАННЯ ГРУПА-УКРАЇНА" м. Київ, Голосіївський район, просп. Науки, 1/2

08.09.2022

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди для Теплоелектроцентралі №5  (м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Промислова, 4)

01.09.2022

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди ТДВ «КВІЗА» (м. Київ, Залізничне шосе, 57)

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди магазину ТОВ «АЛЬВАР» (м. Київ, вул. М.Соловцова, 3).

 
 

 30.08.2022

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди Виробничого підрозділу вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський філії "Пасажирська компанія АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" вул. Уманська, 8

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди Виробничого підрозділу вагонного депо станції Київ-Пасажирський філії "Пасажирська компанія АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" вул. Уманська, 6

 29.08.2022

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "ХОСТІНГ УКРАЇНА"  вул. Миколи Шепелєва, 7 

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "НІКО АВТОАЛЬЯНС"  вул. Новокостянтинівська, 4-А

 26.08.2022

Заява про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" вул. Берковецька, 6 

Заява про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет"  вул. Здолбунівська, 17

Заява про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет"  вул. Малишка, 3 літ 1А 

Заява про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет"  вул. Сім'ї Сосніних, 17 

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"  вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського), 20- А

 16.08.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "Епіцентр К" 

 
Версiя для друку