КМДА Київська міська державна адміністрація


  Повідомлення про планову діяльність, які підлягають оцінці впливу на довкілля


 Нормативно-правові документи

 Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки вливу на довкілля

 Висновки з оцінки впливу на довкілля

 Схема здійснення оцінки впливу на довкілля

Шановні суб’єкти господарювання!
 
З метою уникнення помилок при оформленні договорів проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля, просимо заповнювати договір відповідно до зразка, що додається.
В Договорі слід проставляти реквізити Замовника. В пункті «Замовник» обов’язково зазначати документ (статут, наказ або довіреність), на підставі якого діє представник суб’єкта господарювання, та його реквізити.
Розмір плати визначати відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 03.09.2020  № 117 «Про затвердження Розміру плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля». Зазначений розмір плати за громадське обговорення планованої діяльності у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) встановлено тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину.
У разі якщо Замовник у договорі не є суб'єктом господарювання, що зазначений в Реєстрі, обов'язково разом з договором надавати довіреність або копію договору між суб'єктом господарювання та Замовником.
 

Договір_Громадські слухання

 

Оцінка впливу на довкілля Єдиний реєстр

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.